Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
Rysunek i video

Na wstępie chciałbym powiedzieć, że nie interesuje mnie "sztuka współczesna", gdzie ktoś próbuje wcisnąć mi, że nie rozumie artysty. Ponieważ widziałem wielu artystów współczesnych, którzy naprawdę pokazali swój wielki kunszt i warsztat. Jeśli ktoś tworzy tylko pospawane rurki i mówi, że to jakiś performer, to ja tego nie kupuje.

Jak już powiedziałem co myślę o pospawanych rurkach, na których nawet nie można powiesić kurtki, to teraz przedstawię moich ulubionych artystów, czyli Zdzisława Beksińskiego i Salvador'a Dali.

Ten pierwszy jest polakiem, którego nie wszyscy jeszcze znają i nie był doceniony za życia. Dlatego zachęcam wszystkich do obejrzenia jego prac i przeczytania jego biografii. A drugiego artysty nie trzeba przedstawiać. Jego życie było dosyć kontrowersyjne, a jego prace wystawiane są w galeriach całego świata.

Ostatnio bawię się w montaż video, które można sobie obejrzeć powyżej. Nagrywam swoją grę i montuje video, aby pochwalić się swoimi umiejętnościami. Nawet grając można się czegoś nauczyć, a takie montowanie klipów jest naprawdę wciągające. Można je wzbogacać o swoją muzykę i grafikę.

Jak wiadomo studia na fizyce wypełniają dosyć mocno harmonogram dnia, dlatego większość moich rysunków powstawała na wykładach. A prace z liceum uległy zniszczeniu podczas remontu. Jak widać po pracach duży wpływ na to co rysowałem miało akurat, to w co aktualnie grałem i czym się interesowałem. Dlatego większość prac przedstawia moje ulubione dzieci Gai, czyli wilkołaki.

wodka


giro


wilk


wilczek


 

Adresy: