Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
O mnie

ja

kontakt: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it

Jestem bardzo wesołą osobą. Zawsze kieruję się żelaznymi zasadami, co często wzbudza skrajne emocję. Jeśli coś mi się nie podoba, to mówię to bez owijania w bawełnę i właśnie ta cecha powoduję to, że ludzie albo mnie bardzo szanują albo wręcz nienawidzą.

A teraz troszkę o mojej rodzinie. Poniżej przedstawiłem moje drzewo genologiczne od stron matki.

Drzewo

Drzewo genologiczne stworzyłem na 90 urodziny mojego dziadka. Jak widać moja rodzina jest bardzo duża, a jest to tylko połowa, bo ojciec także ma sporą rodzinę. Samych informacji o mnie jest sporo dlatego podzieliłem je na podrozdziały i opisałem oddzielnie w poszczególnych działach.Starałem się dodać sporo zdjęć, żeby nie zanudzić czytelnika.

W moim życiu ważną sprawą zawsze był sport, ponieważ jak mówi przysłowie "w zdrowym ciele zdrowy duch", a w buddyzmie opisują to energie yang i chi, czyli równowaga ciała i umysłu. Uważam, że we wszystkim musi być równowaga i trzeba mieć zdrowe podejście do  wszystkiego nie ważne co się robi. Więcej informacji o tym co robię i co trenowałem można znaleźć w rozdziale "sport".

Jako humanista, czyli człowiek o wszechstronnych zainteresowaniach ze szczególnym naciskiem na przedmioty przyrodnicze, zawsze starałem się rozwijać i być na bieżąco w tym co się dzieje w sztuce. Chociaż muszę powiedzieć, że "sztuka współczesna" kompletnie mi nie pasuję i nie chodzi tu o impresjonistów, tylko o powyginane rurki zwane performerem. Ale więcej o moim podejściu do sztuki opisałem w dziale "sztuka".

Dużo czasu poświęciłem grom RPG i strategiom, które rozwijają wyobraźnie, ale są także bardzo wciągające i  zjadają sporo czasu. W przyszłości chciałbym sam tworzyć gry, dlatego ta część mojego życia została wyszczególniona i opisana w rozdziale "gry".

W dziale "życiorys" można znaleźć informację o szkołach w których się uczyłem i najważniejsze zdarzenia w moim życiu, które pozwoliły mi być tym kim jestem.